همكاران اليت پارس

نوید رهبر

شریک دفتر (مدیر و سرپرست بخش حقوقی)

دکتر نوید رهبر وکیل برجسته ی بین المللی در ایران با پیشینه ای متمرکز بر معاملات فرا مرزی، با شرکتها و دولت های فعال در زمینه ی سرمایه گذاری های خارجی، معاملات انرژی، ارتباطات، غذا و دارو، فعالیت های زیرساختی و... همکاری های گسترده ای کرده است.

ایشان همچنین در زمینه ی داوری و قانون گذاری با تمرکز بر مسائل مربوط به شرکت ها و قوانین سرمایه گذاری  فعالیت دارند.

دکتر رهبر، موسس و مدیر عامل موسسه ی حقوقی " الیت پارس " هستند و عملیات حقوقی موسسه را مدیریت می کنند.

ایشان وکیل رسمی دادگستری عضو کانون وکلای نیویورک و کانون مرکزی ایران و دارای مدرک دکتری حقوق (SJD) از کالج حقوق واشنگتن و همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد (LLM) از دانشگاه نیویورک می‌باشد. دکتر رهبر استادیار دانشکده ی حقوق دانشگاه شهیدبهشتی در تهران بوده و مسلط به زبان های فارسی و انگلیسی و آشنا با زبان­های ژاپنی و فرانسوی است.


نیما نصرالهی شهری

شریک دفتر

دکتر نیما نصراللهی شهری در موسسه ی حقوقی الیت پارس در حوزه ی حقوق انرژی و سرمایه گذاری فعالیت دارند. ایشان دارای تجربه گسترده در زمینه ی حقوق نفت و گاز و انرژی های تجدید پذیر بوده و به شرکت های بزرگ نفتی در خصوص مشارکت آنها در پروژه های بالادستی نفت و گاز ایران مشاوره ی حقوقی می‌دهند.

ایشان دارای مدرک دکتری در حوزه ی حقوق سرمایه گذاری بین المللی و مدرک کارشناسی ارشد حقوق نفت و انرژی از مرکز مطالعات نفت دانشگاه داندی بریتانیا می­باشد. دکتر نصرالهی همچنین دارای مقالات متعدد به زبان­های انگلیسی و فارسی بوده و استادیار حقوق بین‌المللی دانشگاه علم و فرهنگ می­باشد. دکتر نیما نصر الهی مسلط به زبان های فارسی، انگلیسی و آشنا به زبان فرانسه است.


مینا سارنگ

متخصص حقوقی

مینا سارنگ وکیل با تجربه در زمینه ی ارائه خدمات متنوع حقوقی می باشد و به عنوان متخصص حقوقی در موسسه ی الیت پارس به موکلین در زمینه های مربوط به حقوق شرکت ها ازجمله در رابطه با  معاملات ادغام و تملک، ثبت شرکت ها، بازبینی و تهیه ی پیشنویس قراردادها، قراردادهای سرمایه گذاری مشترک، توافقنامه ی سهامداران و ... مشاوره می دهد.

ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و دارای مدرک کارشناسی ارشد (LL.M) حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه بریستول در انگلستان و مسلط به زبان های فارسی و انگلیسی هستند.


مجتبی جعفری آخا

متخصص حقوقی

آقای مجتبی جعفری آخا از همکاران موسسه ی حقوقی الیت پارس هستند که در زمینه ی دعاوی شرکت­ها و مالکیت معنوی مشاوره ی حقوقی ارائه می دهند. ایشان همچنین تجربه ی فراوانی در خصوص نظام حاکم بر قراردادهای منعقده ذیل حقوق ایران دارند. آقای جعفری غالبا در حوزه ی تجارت و حقوق شرکت ها و دعاوی حقوق کار و مالیات به موکلین مشاوره میدهد.

ایشان همچنین متخصص در حوزه ی حقوق مالکیت فکری، خصوصا ثبت اختراعات و علائم تجاری می باشد و به موکلین در دعاوی مالکیت فکری مشاوره ارائه می­نماید.

مجتبی جعفری آخا عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و دارای مدرک کارشناسی ارشد در حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی در تهران و مسلط به زبان انگلیسی و فارسی می باشد.


بهمن بهروزی

متخصص حقوقی

بهمن بهروزی در زمینه ی دعاوی تجاری و داوری در موسسه ی حقوقی الیت پارس فعالیت میکند. ایشان وکیلی ماهر و با تجارب قابل توجه در گستره ی وسیعی از دعاوی است. او غالبا در زمینه ی تجارت و حقوق شرکت ها به موکلین مشاوره می دهد و به دعاوی کیفری، مدنی، اداری و مالیاتی رسیدگی می­کند. او همچنین با نهاد های دولتی و اتحادیه ها در زمینه ی امور شرکتی آن­ها و انطباق با مقررات و مسائل مربوط به تجدید ساختار همکاری می‌کند. بهمن بهروزی عضو کانون وکلای دادگستری و مسلط به زبان انگلیسی و فارسی می باشد.


آرش شاهرخی

مشاور حقوقی ارشد

آرش شاهرخی، کارشناس حقوق انرژی با تمرکز بر روی قراردادهای بالادستی نفت و گاز و تحریم­های ایران در موسسه ی حقوقی الیت پارس می باشد. ایشان از تجربه ی قابل توجهی در پروژه های انرژی مربوط به ایران و خاورمیانه، معاملات نفت و گاز، داوری تجاری بین المللی، مشارکت در سرمایه گذاری و پروژه، و مقررات سرمایه گذاری خارجی ایران برخوردار است.

آرش دارای تجربه ی کاری در سازمان توسعه ی تجارت ایران در خصوص سیستم تجارت خارجی ایران (از جمله مقررات صادرات و واردات و حقوق مالکیت فکری) می باشد.

آرش شاهرخی سخنرانی­های متعددی در سمینارهای مختلف در خصوص تحریم های ایران ارائه کرده و به صورت مستقل روی پروژه هایی که دربرگیرنده ی پروژه های بالادستی نفت و گاز، مشارکت عمومی و خصوصی، حقوق شرکت ها، مقررات قانونی و حل و فصل دعاوی هستند، کار کرده است. او مسلط به زبان انگلیسی و فارسی است.


محمدرضا نریمانی

مشاور حقوقی ارشد

محمدرضا نریمانی، کارشناس حقوقی و محقق در موسسه ی حقوقی الیت پارس می­باشد. تخصص او شامل حقوق سرمایه گذاری خارجی، حقوق قراردادها، الزامات قانونی و داوری تجاری می­باشد. او همچنین بر روی گستره­ی وسیع از پروژه های مستقل که در برگیرنده ی قراردادهای مهندسی، تدارک و اجرا نفتی (EPC) ، بازار سرمایه و مقررات بانکی و دعاوی راجع به آن است، کار کرده است. محمد رضا نریمانی قبل از پیوستن به موسسه ی الیت پارس، در موسسه ی حقوقی بین المللی که به موکلین بین المللی مشاوره ی حقوقی ارائه می دهد، به عنوان مشاور در زمینه های گوناگون از جمله: انرژی، معدن، خودرو، ساخت و ساز، ارتباطات، دارو و صنایع خرده فروشی کار کرده است. محمد رضا دارای چندین اثر علمی متفاوت از جمله یک کتاب در خصوص قراردادهای نفتی و چندین مقاله می­باشد. او همچنین سخنرانی هایی در داوری بین المللی ارائه کرده و به عنوان محقق و دستیار اجرایی در سازمان توسعه­ی تجارت ایران و موسسه مطالعات حقوق عمومی دانشگاه تهران کار کرده است. او مسلط به زبان انگلیسی و فارسی است.


حسام سعیدی

مشاور حقوقی ارشد

حسام سعیدی، به عنوان مشاور حقوقی با تمرکز ویژه بر حقوق سرمایه گذاری داخلی و خارجی در موسسه ی حقوقی الیت پارس فعالیت می کند. او از یکی از بزرگترین بانک های سرمایه گذاری ایرانی به موسسه ی الیت پارس پیوسته است، جایی که او بر روی علوم سلامت، سرمایه گذاری در زمینه ی بهداشت، سرمایه گذاری مستقیم خارجی، حقوق خصوصی و مقررات مالی به طور گسترده کار کرده است. حسام مسلط به زبان انگلیسی و فارسی می باشد.