علوم سلامت و بهداشت

حوزه ی سلامت و و بهداشت موسسه ی حقوقی الیت پارس دامنه ی مفصلی از حمایت های حقوقی مورد نیاز برای کسب و کار تجاری در این حوزه ها، را پوشش می دهد. با توجه به اهمیت فراوان مشاوره ی حقوقی در زمینه های تبادلات(از قبیل ارایه ی پروانه، فعالیت های توزیع و همکاری ها)، تنظیم قوانین و مسایل قانونی در این بخش، ما به حمایت از موکلین مان متعهدیم تا از طریق ارایه ی توصیه های همه جانبه در مورد دارو، بیوتک، تجهیزات پزشکی شرکت ها و... از چالش های حقوقی شان سربلند بیرون آیند.

 

 

تیم ما در امر هدایت کردن کسب و کار شما از طریق پیچیدگی محیط قانونی خصوصا در تعاملات شما با  FDA و MOH تجربه ی فراوانی دارد. موسسه ی الیت پارس با رویکردی تعاملی وعملگرا به خوبی میتواند به شما برای ثبت محصولاتتان در FDA کمک کرده و به منظور پیشبرد کسب وکار شما، مجوزها های گوناگون مورد نیاز را اتخاذ کند.

ما در الیت پارس با تحصیل قوانین، دفاع و اجرای حقوق مالکیت معنوی، قادر به ارایه ی کمک های قابل توجهی برای حفاظت از مهم ترین دارایی شما(مالکیت معنوی) هستیم. دانش صنعتی عمیق و متخصصین حقوقی ما این امکان را به ما میدهند تا خدمات کامل مربوط به معاملات و اخذ پروانه را (شامل مبادلات IPدانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و بیوتک استارت آپ ها با شرکت های معروف تا با آن ها شریک شوند و تکنولوژی سلامت را تجاری سازی کرده و توسعه دهند.) در رابطه با مالکیت فکری ارایه دهیم.

 

تیم ما همچنین در ایران برای حفاظت از همه ی جنبه های کسب و کار تجارت شما از شرکت ها، ادعا ها و مطالبات دولت ها، مالیات و حقوق کار گرفته تا دادخواست های راجع به مسوولیت نسبت به محصول، داوری و دعوی قضایی مرتبط با حوزه ی علوم سلامت و زندگی دردسترس می باشد.

مطالب مرتبط