درباره ما

موسسه ی حقوقی الیت پارس با هدف یافتن بهترین راه حل برای رفع نیاز های موکلین داخلی و بین المللی در ایران تاسیس شده است. ما دریافته ایم که منافع و اعتماد بسیاری از موکلین به خاطر ناکارآمدی موسسه های سنتی و بزرگ حقوقی حاضر در ایران مورد خدشه قرار گرفته است. برای مثال قرار دادن موکل‌ها در معذوریت پرداخت حق المشاوره و حق الوکاله‌های سنگین و غیر ضروری، قرار ملاقات های طولانی که عموما با انگیزه­‌ی افزایش هزینه خدمات و بدون ضرورت اجرایی مشخص برگزار می­شوند، کار از راه دور که امکان مرتفع نمودن به صرفه دغدغه‌های موکل را ندارد، عدم سازگاری با تحولات بازار و عدم آموزش وکلای جوان از جمله مشکلاتی است که دفاتر حقوقی بزرگ در ایران با آن مواجهند. برای اجتناب از مشکلاتی از این دست، موسسه ی حقوقی الیت پارس تاسیس شده است.

متخصصین ما با تجارب فراوان در بازار ایران و منطقه خاورمیانه، به طیف متنوعی از موکلین درباره معاملات متفاوت از جهت مقدار، پیچیدگی، صنعت و موضوع مشاوره می دهند. ما علاوه برآشنایی با چارچوب و نقش بخش‌های عمومی و خصوصی اقتصاد ایران در فعالیت‌های تجاری و صنایع مختلف، تحولات حقوقی و سیاسی بازار ایران را به صورت مداوم رصد می­کنیم. دپارتمان داوری تجاری و حل و فصل دعاوی متخصصین ما نیز، در صورت بروز اختلافات در کنار شما خواهد بود تا به بهترین وجه ممکن، انتظارات شما را برآورده کند.

برآن هستیم که موسسه ی ما، قبل از هر چیزی، منافع موکلین را در نظر گیرد. برای دستیابی به این هدف، موکلین موسسه ی الیت پارس، با وکلایی مجرب همراه هستند که تمرکزشان بر روی کسب نتیجه است. موکلین الیت پارس همچنین از محیط دانش محور موسسه بهره مند میشوند که در آن وکلا و کارکنان متخصص با تمرکز بر روی مسائل موکلین، در جریانی آزاد از اطلاعات مشغول به فعالیت هستند. به علاوه، همه ی موکلین الیت پارس به علت اینکه ما از لحاظ مالی وابسته به هیچ موکل یا موضوع خاصی نیستیم، خدمات یکسانی را دریافت می کنند.